| POWER | 600.00 W |
| JUG TYPE | GLASS |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | VERONA 6 DSC600C |
| POWER: | 600.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | GLASS |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.050 kg |
| EAN | 8432406206427 |






i
"" Today
| POWER | 600.00 W |
| JUG TYPE | GLASS |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | VERONA 6 DSC600C |
| POWER: | 600.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | GLASS |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.050 kg |
| EAN | 8432406206427 |