| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ВИД НА КАНАТА | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ | 10/15 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1250.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА | Не |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | CM260812 |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ: | 10/15 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1250.00 ml |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Не |
| НАЛИЧИЕ НА ФИЛТЪР: | Не |
| ПОДГРЯВАЩА ПЛОЧА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 345.00 мм |
| ШИРИНА: | 222.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.350 kg |
| EAN | 3045386369645 |









