| БРОЙ ФУНКЦИИ | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Не |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 66 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | HBF154BS0 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Не |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 66 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 3 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005047550 |



























