| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 77 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BPS6737E04DBG |
| ВИСОЧИНА: | 60.00 см |
| ШИРИНА: | 56.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 77 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782755217 |






















