| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 68 L |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | NV68A1140BK/OL |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.0 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 68 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806092127210 |






















