| ENERGY CLASS | A |
| CAVITY VOLUME | 68 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | NV68A1140BK/OL |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.9 см |
| DEPTH: | 57.0 см |
| ENERGY CLASS: | A |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 3 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 68 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806092127210 |






















