| БРОЙ ФУНКЦИИ | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 71 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | HBG536EW3 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 71 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005464951 |




























