| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 65 L |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EOD5F70BX |
| ВИСОЧИНА: | 59.00 см |
| ШИРИНА: | 56.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 65 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394071503 |






















