| БРОЙ ФУНКЦИИ | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 72 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | GRUNDIG |
| МОДЕЛ: | GEBM 11301 XC |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.7 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 3 |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 72 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4013833048138 |




















