| БРОЙ ФУНКЦИИ | 16 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 72 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HOQ-F6QAN3GB/EE |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 16 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А++ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 3 |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| AIRFRY ФУНКЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 72 L |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 6 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019100852 |




























