| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 82Hz - 20kHz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SPG-13C2 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 82Hz - 20kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043518180 |



| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 82Hz - 20kHz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SPG-13C2 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 82Hz - 20kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043518180 |