| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 50 W |
| FREQUENCY RANGE | 82Hz - 20kHz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SPG-13C2 |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 50 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 82Hz - 20kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043518180 |



| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 50 W |
| FREQUENCY RANGE | 82Hz - 20kHz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SPG-13C2 |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 50 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 82Hz - 20kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043518180 |