| МОЩНОСТ | 4800 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| Марка | SKITIA |
| МОДЕЛ: | 4800W С КЛЮЧ |
| ТИП: | СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 4800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| КАПАК: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 13 X 80 X 53 СМ. |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.500 kg |
| EAN | 3800201390644 |








