| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 30-150 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 39Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 88db |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 3 |
| Марка | DALI |
| МОДЕЛ: | OBERON 5 OAK LIGHT ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 30-150 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 39Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 88db |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 830 x 162 x 283 |
| ТЕГЛО: | 21.6 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |














