| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 79.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 73.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 466 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | GNO 46623 MXPN |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 см |
| ШИРИНА: | 79.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 73.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 466 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 291 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 175 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 238 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842591655 |

















