| ВИСОЧИНА | 183.00 см |
| ШИРИНА | 91.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 73.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 605 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KFN96AXEA |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 183.00 см |
| ШИРИНА: | 91.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 73.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 605 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 405 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 200 L |
| ЦВЯТ: | DARK INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 333 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005343034 |























