| ВИСОЧИНА | 189.50 см |
| ШИРИНА | 85.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 547 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KMC85LBEA |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 189.50 см |
| ШИРИНА: | 85.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 547 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 324 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 223 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 322 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005441891 |


























