| ВИСОЧИНА | 191.10 см |
| ШИРИНА | 83.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 515 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRM706BIE70 |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 191.10 см |
| ШИРИНА: | 83.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 515 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 345 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 170 L |
| ЦВЯТ: | DARK INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ЙОНИЗАТОР: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 307 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6940461938945 |














