| HEIGHT | 191.10 см |
| WIDTH | 83.30 см |
| DEPTH | 60.00 см |
| NET VOLUME | 515 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRM706BIE70 |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 191.10 см |
| WIDTH: | 83.30 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NET VOLUME: | 515 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 345 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 170 L |
| COLOUR: | DARK INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| IONIZER: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 307 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6940461938945 |














