| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 203.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 413 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | NRB620E61X4WFE |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 203.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 413 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 283 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 130 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 284 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782977930 |



























