| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 332 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GBBSJ10EPY |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 332 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 219 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 113 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 253 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806096589328 |






















