| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 177.30 см |
| ШИРИНА | 54.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 56.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 262 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRB369FGE01 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 177.30 см |
| ШИРИНА: | 54.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 262 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 197 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 65 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 204 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6954903819723 |






















