| ВИСОЧИНА | 83.80 см |
| ШИРИНА | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 56.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 82 L |
| Марка | VESTFROST |
| МОДЕЛ: | VFT 1101 ESL |
| ВИСОЧИНА: | 83.80 см |
| ШИРИНА: | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 82 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 74 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 8 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
















