| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 161.00 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 250 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RDSA 280 K40WN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 161.00 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 250 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 204 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 46 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 183 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842621741 |












