| ВИСОЧИНА | 188.40 см |
| ШИРИНА | 69.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 376 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | NSC7P751ES |
| ВИСОЧИНА: | 188.40 см |
| ШИРИНА: | 69.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 376 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 287 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 89 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 247 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543832095 |























