| HEIGHT | 188.40 см |
| WIDTH | 69.6 см |
| DEPTH | 54.9 см |
| NET VOLUME | 376 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | AEG |
| MODEL: | NSC7P751ES |
| HEIGHT: | 188.40 см |
| WIDTH: | 69.6 см |
| DEPTH: | 54.9 см |
| NET VOLUME: | 376 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 287 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 89 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 247 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543832095 |























