| ВИСОЧИНА | 87.30 см |
| ШИРИНА | 54.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 124 L |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | LFB2AE88S1 |
| ВИСОЧИНА: | 87.30 см |
| ШИРИНА: | 54.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 124 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 110 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 14 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| EAN | 7333394077376 |






















