| ВИСОЧИНА | 81.90 см |
| ШИРИНА | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 106 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | URd 3601 |
| ВИСОЧИНА: | 81.90 см |
| ШИРИНА: | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 106 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 92 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 14 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 115 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9005382259559 |


























