| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 19.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 500 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2200.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | ECAM630.55.SSM |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 19.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | МЕТАЛНА |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 500 г |
| КАПАЦИТЕТ КОНТЕЙНЕР ЗА ОТПАДЪЦ: | 0,5 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 2200.00 ml |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ: | 35 |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| КАНА ЗА МЛЯКО: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 17.130 kg |
| EAN | 8004399032095 |






















