| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 260 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1700.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | EA819E10 |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | МЕТАЛНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 3 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 260 г |
| КАПАЦИТЕТ КОНТЕЙНЕР ЗА ОТПАДЪЦ: | 9 ЧАШИ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАНАТА ЗА МЛЯКО: | 500.00 ml |
| MАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА: | 110.0 см |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ: | 5 |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА СИЛАТА НА АРОМАТА: | Не |
| КАНА ЗА МЛЯКО: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК: | Да |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ: | Не |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АВТО ПОЧИСТВАНЕ НА КАНА ЗА МЛЯ: | Да |
| ТИП ДИСПЛЕЙ: | LCD |
| WI-FI: | Не |
| МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ: | Не |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 363.00 мм |
| ШИРИНА: | 295.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 390.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 7.60 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.086 kg |
| EAN | 10942225713 |













