| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 260 г |
| WATER TANK CAPACITY | 1700.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | EA819E10 |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| GRINDER TYPE: | METAL |
| GRINDER SETTINGS: | 3 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 260 г |
| WASTE CONTAINER CAPACITY: | 9 ЧАШИ |
| MILK JUG CAPACITY: | 500.00 ml |
| MAXIMUM CUP HEIGHT: | 110.0 см |
| NUMBER OF AUTOMATIC DRINKS: | 5 |
| ADJUSTABLE CHUTE HEIGHT: | Yes |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | No |
| FRAGRANCE STRENGTH SETTINGS: | No |
| MILK JUG: | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| AUTOMATIC MILK FROTHER: | Yes |
| GROUND COFFEE OPTION: | No |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND: | Yes |
| CUP WARMER: | Yes |
| AUTO CLEANING: | Yes |
| AUTOMATIC CLEANING OF MILK: | Yes |
| DISPLAY TYPE: | LCD |
| WI-FI: | No |
| BULGARIAN MENU: | No |
| CONSUMABLES: | Yes |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 363.00 мм |
| WIDTH: | 295.00 мм |
| LENGTH: | 390.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 7.60 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.086 kg |
| EAN | 10942225713 |













