| МОЩНОСТ | 1200.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1000.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| Марка | ILLY |
| МОДЕЛ: | X7 RED |
| МОЩНОСТ: | 1200.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1000.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА: | Да |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 320.00 мм |
| ШИРИНА: | 290.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 260.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.500 kg |
| EAN | 8027785070488 |











