| POWER | 1200.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1000.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| Brand | ILLY |
| MODEL: | X7 RED |
| POWER: | 1200.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| WATER TANK CAPACITY: | 1000.00 ml |
| HOT AND COLD DRINKS: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | No |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK: | Yes |
| AUTOSHUT OFF: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 320.00 мм |
| WIDTH: | 290.00 мм |
| DEPTH-MM: | 260.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.500 kg |
| EAN | 8027785070488 |











