| ТИП КАПСУЛИ | NESPRESSO |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 80.00 ml |
| Марка | OUTIN |
| МОДЕЛ: | NANO CRIMSON RED |
| ТИП КАПСУЛИ: | NESPRESSO |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 80.00 ml |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | TYPE-C КАБЕЛ |
| ВИСОЧИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 70.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 70.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 1240000016444 |















