| CAPSULES TYPE | NESPRESSO |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 80.00 ml |
| Brand | OUTIN |
| MODEL: | NANO CRIMSON RED |
| CAPSULES TYPE: | NESPRESSO |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 80.00 ml |
| INCLUDED ACCESSORIES: | TYPE-C КАБЕЛ |
| HEIGHT: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 70.00 мм |
| DEPTH-MM: | 70.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 1240000016444 |















