| ТИП КАПСУЛИ | NESPRESSO |
| НАЛЯГАНЕ | 18.00 bar |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| Марка | WACACO |
| МОДЕЛ: | Minipresso NS2 |
| ТИП КАПСУЛИ: | NESPRESSO |
| НАЛЯГАНЕ: | 18.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Не |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 130.00 мм |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.400 kg |
| EAN | 4897066230061 |














