| CAPSULES TYPE | NESPRESSO |
| PUMP PRESSURE | 18.00 bar |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| Brand | WACACO |
| MODEL: | Minipresso NS2 |
| CAPSULES TYPE: | NESPRESSO |
| PUMP PRESSURE: | 18.00 bar |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| HOT AND COLD DRINKS: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | No |
| TOUCH CONTROL: | No |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK: | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | No |
| CONSUMABLES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 130.00 мм |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.400 kg |
| EAN | 4897066230061 |














