| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 19.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 600.00 ml |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-98043 |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 19.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 600.00 ml |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561513929 |
















