| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 19.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 600.00 ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-98043 |
| POWER: | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 19.00 bar |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| WATER TANK CAPACITY: | 600.00 ml |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561513929 |
















