| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | CANVAS GO! PLUS SDCG4/256 |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | CLASS 10/UHS-I/U3/A2 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 200 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617347999 |






i
"" до 7 дни
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | CANVAS GO! PLUS SDCG4/256 |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | CLASS 10/UHS-I/U3/A2 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 200 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617347999 |