| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | CANVAS GO! PLUS SDCG4/256 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | CLASS 10/UHS-I/U3/A2 |
| READ SPEED: | ДО 200 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617347999 |






i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | CANVAS GO! PLUS SDCG4/256 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | CLASS 10/UHS-I/U3/A2 |
| READ SPEED: | ДО 200 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617347999 |