| ТИП | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | LEXAR |
| МОДЕЛ: | RO SILVER PLUS 128GB 205MB V30 |
| ТИП: | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 255 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 843367134137 |







| ТИП | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | LEXAR |
| МОДЕЛ: | RO SILVER PLUS 128GB 205MB V30 |
| ТИП: | SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 255 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 843367134137 |