| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | MICROSD EXTREME PLUS 64GB 170M |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 U3 А2 V30 XC-I |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 170MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659169473 |








| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | MICROSD EXTREME PLUS 64GB 170M |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 U3 А2 V30 XC-I |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 170MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659169473 |