| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | MICRO SD ELITE 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | CLASS 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4712702642223 |
- Технополис София Младост






| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | MICRO SD ELITE 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | CLASS 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4712702642223 |