| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 16 GB |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | MICRO SD ELITE 16GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 16 GB |
| КЛАС: | CLASS 10 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4712702628173 |






| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 16 GB |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | MICRO SD ELITE 16GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 16 GB |
| КЛАС: | CLASS 10 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4712702628173 |