| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.550 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.750 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | CL3200iU W53 E/CL3000i 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 7 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.550 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 31/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 600 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 1045/405/305 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 915/615/370 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 11.2 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 33.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4069143047170 |




























