| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 7.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.300 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.402 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.130 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | CL3200iU W70 E/CL3000i 70 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 7.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 7.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.4 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 2.402 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 34/62 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 67 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 770 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 1155/415/315 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 995/740/398 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 13.6 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 43.9 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4069143047187 |

























