| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.815 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.850 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/48 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | AA12SP.NS1/AA12SP.U18 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 4.000 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 5.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 9.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.815 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/48 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ: | 1 L/hr |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 27/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 60 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 630 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 935/307/235 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 770/545/288 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 13.7 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 29.9 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806096360095 |






















