| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.400 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.800 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.830 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.180 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -15/43 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| Марка | DAIKIN |
| МОДЕЛ: | FVXM35A/RXM35R |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.400 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 2.800 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.63 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.11 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.830 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -15/43 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 53 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 61 dB |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4573535126034 |











