| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.200 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.084 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.050 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -10/46 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HITACHI |
| МОДЕЛ: | RAK-DJ35RHAE/RAC-DJ35WHAE |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 4.200 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.6 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 7.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.084 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -10/46 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 57 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 62 dB |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 280/780/220 MM |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 7.7 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 24.4 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4549873177502 |





















